Hvordan tilpasser jeg mine e-postvarsler?

I Prepare kan du velge å motta varsler når det skjer noe du bør være oppmerksom på.

Slik aktiverer du varsler

  • Logg inn i nettversjonen av FirstAgenda Prepare.
     
  • Klikk på dine initialer/profilbilde øverst til høyre og klikk på Varslinger.
     
Bilete
klikk på Varslinger

 

  • Under overskriften 'Ønsker du motta varslinger?', klikker du på Rediger
     
  • Gå gjennom kontaktinformasjonen din og sørg for at den er korrekt. Slå på bryteren for e-post og/eller SMS, avhengig av hvordan du ønsker å motta varsler. Klikk deretter på Lagre.

Du har nå aktivert varsler. Deretter kan du tilpasse hvilke varsler du vil motta, og for hvilke utvalg de skal gjelde.
 

Slik tilpasser du e-postvarslene dine

  • Klikk på Rediger øverst til høyre.
     
  • Du får nå en liste over alle dine utvalg. For hvert utvalg huker du av for de varslene du ønsker å motta. Har du mange utvalg og leter etter et spesielt, kan du søke etter det i søkefeltet øverst til venstre.
     
  • Du kan velge å motta varsler om:
    • Nye og endrede sakslister
       
    • Deling av kommentarer
       
    • Sakslister klare for publisering/gjennomlesing
       

Et eksempel vises nedenfor:
 

Bilete
Slik tilpasser du e-postvarslene dine

 

  • Klikk på Lukk når du er ferdig.
     
  • Til slutt må du ta stilling til om du ønsker å motta e-postvarsler når et nytt utvalg opprettes. Slå på bryteren hvis du ønsker dette.

 

Merk

Du tilpasser e-postvarsler for den organisasjonen som står ved navnet ditt. Har du flere organisasjoner, må du tilpasse dette flere steder hvis ønskelig.