Markeringer på tværs af Web- og iPad-apps

Dato
Status
Type
Info
Website
web.firstagenda.se/web.firstagenda.eu

Vi er i øjeblikket i gang med at undersøge et aktuelt problem med markeringer, der opstår, når de oprettes på tværs af vores iPad-app og web-app. 

I visse tilfælde kan markeringerne forsvinde. Vi arbejder aktivt på at rette fejlen og vil holde jer opdateret. 

Vigtigt: Hvis du kun laver markeringer i enten iPad-appen eller web-appen - altså ikke skaber dem på tværs af begge platforme - bør der ikke opstå problemer.

Vi beklager ulejligheden

 

Ny status på iPad ift markeringer er at vi har fundet fejlen og at vi er i gang med fejlretning. Forventningen er at der kommer et fix ud primo næste uge.
NB: Indtil fixet kommer ud, så husk at markeringer virker fuldt ud på web - og på iPad virker det også hvis man holder sig til den samme iPad

Bedste hilsner

FirstAgenda Teamet